domů > Vystřihovánky > Doprodej

Škoda Superb

Škoda Superb

Výrobce
Kód
114
Měřítko
1:18
Obtížnost
4/5
Skladem: 1 ks

Papírový model vám bude doručen přepravní službou již vytištěný (či si jej osobně vyzvednete na naší pobočce). Modely jsou tištěny na kvalitní papír s vysokou gramáží a jsou tišteny na profesionální úrovni pomocí nejmodernějších ofsetových či laserových tiskáren.
130 CZK vč. DPH

130 CZK Množství:

PopisParametryAlternativy (10)Hodnocení (0)Komentáře (0)

Model tohoto nového automobilu patří mezi papírové modely, které jsme připravovali opět ve spolupráci s výrobním závodem mladoboleslavské škodovky a ocení ho zručnější modelář. Jelikož jsme tentokrát připravili model prakticky zároveň s jeho uvedením ta trh, myslíme, že bude velice vděčným prostředkem k seznámení se s touto novinkou na našem automobilovém trhu.

Tak jako předešlé papírové modely je řešen způsobem vystřihovánky, kterou lze udělat jako dokonalou propracovanou maketu nebo lze pouze slepit karoserii a nevystřihovat okna.

Vnitřek vozu je tedy již tradičně velmi podrobně zpracován včetně všech detailů (kliky dveří, palubní deska, tapecírování dveří a mnoho jiných doplňků). Opět je jako doplněk vložen proužek plastu na vyrobení oken. Součástí je technický popis a technická data vozidla. Návod na sestavení je u vystřihovánky v češtině, němčině a angličtině.

Popis automobilu

Modelem Superb se automobilka Škoda po mnoha desetiletích vrátila k výrobě opravdu luxusních aut na vynikající úrovni. Škoda Superb je vozidlo s klasickou tříprostorovou karosérií velmi elegantním, nadčasovým, dynamickým a přitom mírně konzervativním dizajnem. Pojetí vnějšího dizajnu jakož i interiéru nese typické prvky značky Škoda, například typickou mřížku chladiče v nové větší dimenzi, níže posazenou ochrannou lištu na nárazníku nebo s velkou dávkou citu pro detail tvarovaná zadní světla. Tvarování karosérie vozidla s precizně zpracovanými detaily vyjadřuje velkou dávku ušlechtilosti a technické vyspělosti. Interiér je na úrovni očekávající se od této třídy, tudíž velmi luxusní a prostorný.

Délka vozidla je 4803 mm, šířka 1765 mm, výška 1469 mm, rozvor 2803 mm.

Kromě vysoké míry komfortu a bezpečnosti, přiměřeného luxusu a určité dávky prestiže poskytne Škoda Superb zájemcům také mimořádně prostorný interiér. Velkorysý vnitřní prostor těží hlavně s velkého rozvoru 2,8 m, který je jedním z největších ve vyšší střední třídě. To zaručuje velký prostor především na zadních sedadlech. Je tu mezera dobrých 30 cm.

Superb nabízí k pohonu pět pohonných jednotek, z toho tři zážehové a dvě vznětové. První je známý dvoulitr s výkonem 85kW, dalším je přeplňovaný motor 1,8T / 110kW (oba motory známé z Octavie). Nabídku směrem nahoru rozšiřuje šestiválec 2,8 30V / 142kW. Pro spořivé je zde známý, ale přepracovaný turbodiesel 1,9TDI / 96kW a šestiválec 2,5TDI / 114kW, oba motory se mohou pochlubit velmi nízkou spotřebou paliva, tj. 5,7 resp. 7 litrů/100 km.

Zpět
Výrobce
NEWSLETTER
Chci být informován o slevách a novinkách