domů > Vystřihovánky > Doprodej

Škoda Superb
  • Pohled na sestavený papírový model, BETEXA.cz

Škoda Superb

Výrobce
Kód
114
Měřítko
1:18
Obtížnost
4/5
vyprodáno

Papírový model vám bude doručen přepravní službou již vytištěný (či si jej osobně vyzvednete na naší pobočce). Modely jsou tištěny na kvalitní papír s vysokou gramáží a jsou tišteny na profesionální úrovni pomocí nejmodernějších ofsetových či laserových tiskáren.
130 CZK vč. DPH


PopisParametryAlternativy (8)Hodnocení (0)Komentáře (0)

Model tohoto nového automobilu patří mezi papírové modely, které jsme připravovali opět ve spolupráci s výrobním závodem mladoboleslavské škodovky a ocení ho zručnější modelář. Jelikož jsme tentokrát připravili model prakticky zároveň s jeho uvedením ta trh, myslíme, že bude velice vděčným prostředkem k seznámení se s touto novinkou na našem automobilovém trhu.

Tak jako předešlé papírové modely je řešen způsobem vystřihovánky, kterou lze udělat jako dokonalou propracovanou maketu nebo lze pouze slepit karoserii a nevystřihovat okna.

Vnitřek vozu je tedy již tradičně velmi podrobně zpracován včetně všech detailů (kliky dveří, palubní deska, tapecírování dveří a mnoho jiných doplňků). Opět je jako doplněk vložen proužek plastu na vyrobení oken. Součástí je technický popis a technická data vozidla. Návod na sestavení je u vystřihovánky v češtině, němčině a angličtině.

Popis automobilu

Modelem Superb se automobilka Škoda po mnoha desetiletích vrátila k výrobě opravdu luxusních aut na vynikající úrovni. Škoda Superb je vozidlo s klasickou tříprostorovou karosérií velmi elegantním, nadčasovým, dynamickým a přitom mírně konzervativním dizajnem. Pojetí vnějšího dizajnu jakož i interiéru nese typické prvky značky Škoda, například typickou mřížku chladiče v nové větší dimenzi, níže posazenou ochrannou lištu na nárazníku nebo s velkou dávkou citu pro detail tvarovaná zadní světla. Tvarování karosérie vozidla s precizně zpracovanými detaily vyjadřuje velkou dávku ušlechtilosti a technické vyspělosti. Interiér je na úrovni očekávající se od této třídy, tudíž velmi luxusní a prostorný.

Délka vozidla je 4803 mm, šířka 1765 mm, výška 1469 mm, rozvor 2803 mm.

Kromě vysoké míry komfortu a bezpečnosti, přiměřeného luxusu a určité dávky prestiže poskytne Škoda Superb zájemcům také mimořádně prostorný interiér. Velkorysý vnitřní prostor těží hlavně s velkého rozvoru 2,8 m, který je jedním z největších ve vyšší střední třídě. To zaručuje velký prostor především na zadních sedadlech. Je tu mezera dobrých 30 cm.

Superb nabízí k pohonu pět pohonných jednotek, z toho tři zážehové a dvě vznětové. První je známý dvoulitr s výkonem 85kW, dalším je přeplňovaný motor 1,8T / 110kW (oba motory známé z Octavie). Nabídku směrem nahoru rozšiřuje šestiválec 2,8 30V / 142kW. Pro spořivé je zde známý, ale přepracovaný turbodiesel 1,9TDI / 96kW a šestiválec 2,5TDI / 114kW, oba motory se mohou pochlubit velmi nízkou spotřebou paliva, tj. 5,7 resp. 7 litrů/100 km.

Zpět
Výrobce
NEWSLETTER
Chci být informován o slevách a novinkách