Zakázková výroba reklamních předmětů

Díky našim dlouholetým zkušenostem v oblasti papírových modelů a vystřihovánek jsme schopni podle vašich požadavků vyrobit reklamní předměty přímo na míru. Umíme vyrobit veškeré papírové předměty od nejjednodušších počínaje papírovými vlaječkami až po složité modely staveb. Umíme kromě modelů vyrobit i třeba puzzle nebo jednoduché hlavolamy či upravit oblíbenou hru PEXETRIO dle vašich požadavků.

Mezi naše nejvýznamnější zákazníky patří Škoda Auto Mladá boleslav, cestovní kancelář Fischer, Plzeňský Prazdroj a.s., magistrát města Plzně, metropolitní kapitula v Olomouci, Ministerstvo vnitra. Pro tyto zákazníky, a i další, jsme vyrobily například papírové modely aut, model letiště, model vrtulníku. Vyrobili jsme však také zjednodušené modely, které není třeba lepit. Jedná se o skládací pohlednice, které lze velmi jednoduše složit a jsou tak velmi dostupné nejširší veřejnosti.

Ceny jsou vždy závislé na složitostí daného předmětu a na požadovaném množství.MODEL NOVOSTAVBY

Na objednávku firmy ABLON jsme zhotovili během jediného měsíce 18 ks modelů moderní chystané budovy. Podkladová deska modelu měří 68 x 55 cm. Samotný model je veliký 48 x 55 x 22 cm. Model je určen pro nábor případných zájemců o nájem v nové budově a je rozmístěn s dalšími materiály na 18 golfových hřištích v ČR.

PAPÍROVÝ MODEL POLICEJNÍHO VRTULNÍKU

Model je určen pro zručnější modeláře. Vystřihovánka byla vyrobena na zakázku Ministerstva vnitra ČR.

Návod na sestavení je jednoduché schéma.


BRÁNA PLZEŇSKÉHO PIVOVARU

Jednoduchý papírový model, u něhož není potřeba při sestavování použít lepidlo ani nůžky. Jednotlivé díly se "vytlačí" ze základového plánu a zasunou se podle čísel do příslušných protikusů. Celá stavba je zasazena do podložky, jež tvoří zadní stranu pohlednice a tvoří s modelem přirozený celek (vymalovaná část dlažby), na zbytek plochy je možno natisknout logo firmy, pozdrav atd. Takto lze ve velice krátké době postavit poměrně věrný a realisticky vypadající model. Tuto pohlednici je možno velmi dobře využít jako upomínkový předmět, PF, reklamní předmět, který můžeme postavit na stůl, a je tedy stále na očích.

Návod na sestavení je jednoduché schéma.

JADERNÁ ELEKTRÁRNA DUKOVANY

Didaktický papírový model jaderné elektrárny Dukovany jsme vyrobili na zakázku a výhradně pro potřeby EDU. Model má sloužit jako názorná (zjednodušená) pomůcka principu a fungování jaderné elektrárny. Některé budovy jsou i včetně vnitřního vybavení (reaktorový sál, chladící věž), takže lze velice názorně demonstrovat umístění a vzájemnou návaznost stěžejních agregátů v rámci celého komplexu.

Model je určen především pro školy, a lze jej obdržet pouze v informačním středisku EDU.

Návod na sestavení je v češtině, němčině a angličtině.

LETIŠTĚ FISCHER

Jednoduchý papírový model letiště byl vyhotoven na zakázku stejno jmené letecké společnosti. Tato vystřihovánka je velmi jednoduchá na sestavení a tudíž je vhodná i pro děti. S trochou trpělivosti a vůle si můžete během pár hodin doma sestavit vlastní model letiště s dopravním letounem, odbavovací halou a letištní technikou.

Návod na sestavení je v češtině, němčině a angličtině.
PEXESO SUŠICE

Oblíbená dětská hra s motivy ze sušického regionu. Pexeso je jednoduchý a zábavný upomínkový předmět. Tuto hru zná snad každý. Navíc je výroba této hry finančně poměrně nenáročná.

DIDAKTICKÉ PUZZLE MĚSTA PÍSEK


Tyto puzzle jsme dělali na zakázku pro Městský úřad Písek odbor školství, kultury a cestovního ruchu.

Souvenir puzzle je řešeno tak, že na podložce je natištěna mapa středu města s vyznačením názvů ulic, významných pamětihodností. Puzzle je také doplněno vyobrazením domovních znamení, která jsou pro město písek charakteristická.

3D POHLEDNICE

Jednoduchá a důmyslná konstrukce pohlednic umožňuje docílit působivého výsledku, který je možné mnohostranně využít k propagaci firmy, města či regionu jako suvenýru, dárku, pozvánky, PF, pohlednice aj.

Orientační kalkulace - formát po složení 20 x 11 cm

3 000 ks  ..........  25,50 Kč/ks
5 000 ks  ..........  20,90 Kč/ks
10 000 ks  ..........  17,80 Kč/ks
HRA PEXETRIO NA MÍRU
 
 
Pexetrio je námi registrovaná hra. Jak již název napovídá jedná o inovaci známého pexesa. Inovace spočívá v přidání jedné kartičky do páru. Místo dvojic se zde hledají trojice. Další podstatná změna je v tom, že na kartičkách nejsou stejné obrázky ale každá kartička z trojice má jiný obrázek. Obrázky v každé trojici spolu vždy tématicky souvisí. Tuto originální hru jsme schopni vyrobit přímo dle Vašich požadavků. Všechny naše vydané hry Pexetrio si můžete prohlédnout zde.

TRIOMIX 2S 1200

Pro firmu zabývající se dovozem a prodejem zemědělské techniky jsme jako reklamní předmět připravili dvoukartou vystřihovánku krmného směšovacího vozu.I když se jedná pouze o reklamní předmět, je vystřihovací model plně funkční a všechny osy jsou pohyblivé.Tento reklamní předmět jsme schopni vyrobit ve velice krátké době a jelikož na obalu jsou všechny důležité informace, které jsou pro zákazníky nezbytné, je to vlastně informační leták, ze kterého se dá postavit velice věrný model.Tímto způsoben se tedy dá velice jednoduše skloubit informativnost letáku s prostorovou představou modelu.

HYDROELEKTRÁRNA FALA
Tento papírový model byl vyroben na zakázku slovinské společnosti, která se zabývá provozem tamních elektráren. Jedná se plnohodnotný papírový model, který vybočuje z naší běžné produkce. I přes to, že tato stavba nezapadá přímo do našeho zaměření je papírový model vyroben precizně a velmi kvalitně.
Více fotografií papírového modelu naleznete zde.
MĚSTSKÉ DIVADLO V PARDUBICÍCH

Velmi věrohodně vypadající papírový model historické budovy pardubického divadla. Tento model jsme zhotovili na zakázku k příležitosti 100.-ho výročí tohoto divadla.


Manufacturers
NEWSLETTER
Tell someone you know about this product.