domů > Vystřihovánky > Modely aut > Civilní

AV 30 Tatra 815 8x8
  • Pohled na sestavený papírový model, BETEXA.cz Pohled na sestavený papírový model, BETEXA.cz Pohled na sestavený papírový model, BETEXA.cz Pohled na sestavený papírový model, BETEXA.cz
  • Pohled na sestavený papírový model, BETEXA.cz

AV 30 Tatra 815 8x8

Výrobce
Kód
PMHT-016
Měřítko
1:32
Obtížnost
5/5
Skladem: 9 ks

Papírový model vám bude doručen přepravní službou již vytištěný (či si jej osobně vyzvednete na naší pobočce). Modely jsou tištěny na kvalitní papír s vysokou gramáží a jsou tišteny na profesionální úrovni pomocí nejmodernějších ofsetových či laserových tiskáren.
220 CZK vč. DPH

220 CZK Množství:

PopisParametryAlternativy (178)Hodnocení (0)Komentáře (0)

Papírový model vyprošťovacího automobilového jeřábu na podvozku Tatra 815 8x8 v měřítku 1:32. U vystřihovánky lze sestavit oba interiéry kabin a funkční hydrauliku.

Víceúčelový vyprošťovací jeřáb AV30 je novinkou v oblasti vyprošťovací techniky. Je zde využita dlouholetá zkušenost firmy při výrobě mobilních jeřábů, jsou zachovány vlastnosti pro klasické jeřábování, které jsou rozšířeny o schopnost stroje při vyprošťování havarovaných vozidel (naviják RAMSEY RPH 45 000 o tahu v laně 20 t) a odtahování havarovaných vozidel (hydraulické odtahové zařízení o nosnosti 7,5 t).

Zpět
Výrobce
NEWSLETTER
Chci být informován o slevách a novinkách