domů > Vystřihovánky > Modely aut > Vojenské

Dozer CAT D5N XL
  • Pohled na sestavený papírový model, BETEXA.cz Pohled na sestavený papírový model, BETEXA.cz Pohled na sestavený papírový model, BETEXA.cz Pohled na sestavený papírový model, BETEXA.cz
  • Pohled na sestavený papírový model, BETEXA.cz

Dozer CAT D5N XL

Výrobce
Kód
RW21
Měřítko
1:32
Obtížnost
5/5
Skladem: 1 ks

Papírový model vám bude doručen přepravní službou již vytištěný (či si jej osobně vyzvednete na naší pobočce). Modely jsou tištěny na kvalitní papír s vysokou gramáží a jsou tišteny na profesionální úrovni pomocí nejmodernějších ofsetových či laserových tiskáren.
175 CZK vč. DPH

175 CZK Množství:

PopisParametryAlternativy (117)Hodnocení (0)Komentáře (0)

Vojenský dozer Caterpillar D5N XL v podobě vystřihovánky. Tento dozer patří mezi velmi složité papírové modely a je vyhotoven v měřítku 1:32.

Model můžete vytvořit s interiérem, samozřejmostí je propracovaný motor, radlice i rozrývač jsou zvedací, samotná radlice pak i natáčecí do stran (využijte při naložení na podvalník ke zúžení průjezdného profilu). Pásy jsou z jednotlivých článků (celkem 82), každý pak ze 6 papírových a 2 nepapírových dílů), přední napínací rolna může být funkční (použijete pružinku). U testovacího modelu bylo dokonce vyzkoušeno, že při zachování otočnosti všech kol i turasů je možné vyrobit pásy jako funkční a zcela pohyblivé - takovouto úpravu však doporučujeme jen extrémně trpělivým a zručným modelářům!

Dozer je přímo určen k naložení na soupravu vedenou Tatrou 815VT s podvalníkem Stavostroj P-50N. Přesně takové soupravy provozuje i AČR (podvalník má sice nosnost 50t, takže je pro dvanáctitunový dozer zbytečně rozměrný, ale armáda nedisponuje jiným vhodným vozidlem.)

Zpět
Výrobce
NEWSLETTER
Chci být informován o slevách a novinkách