domů > Vystřihovánky > Modely hradů

Hrad Pernštejn
  • Pohled na sestavený papírový model hradu, BETEXA.cz Pohled na sestavený papírový model hradu, BETEXA.cz Pohled na sestavený papírový model hradu, BETEXA.cz Pohled na sestavený papírový model hradu, BETEXA.cz
  • Pohled na sestavený papírový model hradu, BETEXA.cz Pohled na sestavený papírový model hradu, BETEXA.cz

Hrad Pernštejn

Výrobce
Kód
ER16 EAN: 
Měřítko
1:220
Obtížnost
4/5
vyprodáno

Papírový model vám bude doručen přepravní službou již vytištěný (či si jej osobně vyzvednete na naší pobočce). Modely jsou tištěny na kvalitní papír s vysokou gramáží a jsou tišteny na profesionální úrovni pomocí nejmodernějších ofsetových či laserových tiskáren.
248 CZK vč. DPH


PopisParametryAlternativy (59)Hodnocení (0)Komentáře (0)

Známý hrad ze 13.-tého století v podobě vystřihovánky. Model Pernštejnu patří mezi složitější papírové modely. Jeho obtížnost je značena 4. stupňem z 5. Model hradu patří mezi papírové modely s měřítkem 1:220. Jednotlivé díly vystřihovánky jsou rozloženy na celkem 12 stranách o velikosti B4.

Hrad se zachoval dodnes ve své neporušené goticko-renesanční podobě tak, jak jej dostavěli v 1. polovině 16. stol. Pernštejnové, tehdy nejbohatší a nejmocnější panský rod Českého království. Počátky hradu lze datovat do 13. století (patrně mezi léty 1270-85). Stavitele hradu neznáme.

Zpět
Výrobce
NEWSLETTER
Chci být informován o slevách a novinkách