domů > Vystřihovánky > Ostatní modely

Kouzelná historie papírových vystřihovánek
  • CP001 Kouzelná historie papírových vystřihovánek-2 CP001 Kouzelná historie papírových vystřihovánek-3 CP001 Kouzelná historie papírových vystřihovánek-4 CP001 Kouzelná historie papírových vystřihovánek-5

Kouzelná historie papírových vystřihovánek

Výrobce
Kód
CP001
Měřítko
Obtížnost
Skladem: 2 ks

Papírový model vám bude doručen přepravní službou již vytištěný (či si jej osobně vyzvednete na naší pobočce). Modely jsou tištěny na kvalitní papír s vysokou gramáží a jsou tišteny na profesionální úrovni pomocí nejmodernějších ofsetových či laserových tiskáren.
169.0 € vč. DPH

169.0 € Množství:

PopisParametryAlternativy (37)Hodnocení (0)Komentáře (0)

Zřejmě neexistuje kluk, který by si někdy nezkusil slepit papírový model hradu či auta. Vystřihovánky ze současnosti a nedávné minulosti známe, ale jak vypadaly v době našich pradědečků a prababiček, to už je lehce zahaleno závojem tajemství. A právě toto tajemství odkrývá zbrusu nová publikace určená všem, kteří propadli kouzlu vystřihovánek a chtějí se dozvědět více o fascinující historii papírového modelářství. Seznámíte se s významem vystřihovacích Betlémů, reklamních vystřihovánek, oblékacích panenek, rodinných loutkových divadel a vystřihovánek publikovaných v časopisech a knihách.

Kniha od skutečného znalce historie papírového modelářství Josefa Kropáčka je jedinečná v tom, že modely a diorámata, o kterých právě čtete, si můžete rovnou vystřihnout a slepit.

Přejeme vám příjemné čtení a spoustu zábavy při tvoření.

Zpět
Výrobce
NEWSLETTER
Chci být informován o slevách a novinkách