Jak fungujeme v vyjímečném stavu?
 
V zásadě fungujeme bez jakéhokoliv omezení. Vaše objednávky vyřizujime na denní bázi. Expedice provádíme 2-4x týdně. Osobní odběry vydáváme standartně dle domluvy - avšak pouze mezi dveřmi za dodržování bezpečnostních podmínek.
 
Česká pošta - doručování zásilek by mělo mimo ohrožené/uzavřené zóny probíhat bez omezení či větších komplikací. V poslední době dochází k omezení provozu samotných poboček ČP.
 
DPD - i zde doručování probíhá bez komplikací dle běžných zvyklostí. Pokud budete vybírat DPD Pick Up - odběr na pobočkách doporučujeme si prověřit danou pobočku a její reálnou otvírací dobu (nabídka poboček je pravidelně aktualizována ale situace se dnes může měnit velmi rychle)
 
Doručení na Slovensko - i zde vše probíhá standartně, balíky přes našeho partnera předáváme Slovenské poště. Ta by měla stále doručovat bez problému. K omezení otvírací době poboček však dochází i zde. V případě komplikace jsme schopni záložně doručovat pomocí UPS.
 
Dobírky- k zvýšení hygieny při předávání zásilkek prosím zvažte omezení platby na dobírku - zvolte ideálně jednu s online možností plateb, případně bankovní převod.
 
 
 
 
 
 
 
Zásilky doručujeme do druhého dne. Drtivá většina odchozích balíků bývá doručována již následující pracovní den. Většina zásilek se vejde do běžných bublinkových obálek a tak splňují parametry pro typ zásilky RR - Doporučené psaní. Tento typ zásilky sice nemá SMS nebo email avíza ale za to mají jednu velkou výhodu během Vánočního období. Jsou daleko méně využívány oproti populárním Balíkům do Ruky a Česká pošta tento typ zásilky, která má garanci dodání do 4 dnů, paradoxně vyřizuje rychleji než Balíky do Ruky, které garanci do druhého dne mají. Máme jednak vyzkoušeno z předchozích let a také potvrzeno od pracovníků pošty. U přepravní služby DPD je dodání do druhého dne běžné avšak v nastálém období kdo ví.
 
Bezpečné balení zásilek. Každá objednávka od nás získává stejnou péči. Ať si objednáte model za 10 Kč nebo modely za 1000 Kč. Každá objednávka bude zabalena tak aby dorazila v pořádku. U objednávek, které odesíláme bublinkovými obálkami tak do nich vkládáme strojní lepenky o silách 2,0 nebo 2,5 mm. Takto vystuženou obálku jen tak nikdo neohne. A do schránky Vám obálku doručovatel "nacpat" nesmí, jelikož služeb, které nemusejí být převzaty vámi osobně nevyužíváme vůbec. Pokud uvidíte, že je zásilka výrazněji poškozena tak ji odmítněte a zkontaktujte nás a budeme situaci řešit. S největši pravděpodobnosti Vám objednávku znovu a bezpečněji vyexpedujeme. O obecném stavu zásilek při doručení máme přehled díky zásilkám, které si zákazníci nepřevezmou a absolvují tak dvojnásobnou cestu zpět k nám do Brna.
 
 
Doprava na Slovensko od 4 EUR. Díky optimalizaci a trochu hledání vhodných partnerů se nám podařilo srazit ceny poštovného na Slovensko na minimum. Do půlkilové balíčku (což jsou 1-3 běžné modely) se s cenou vejdete do 4 EUR. S platbou dobírkou vás to vyjde na 5,5 EUR. Tyto částky se pomalu rovnají slovenské vnitrostatní dopravě. A co se týče délky dodání tak zde nám k běznému dodaní přibývá 1 den navíc. Takže dodaní je v rozmezí 2-4 dní. 
 
Skladové zásoby. V současné chvílí máme na našem brněnském skladě, který je vyhrazen pouze e-shopu, na 1200 různých aktivních položek. Pokud se některá položka vyprodá již nelze koupit. Produkt se opět povolí až po dodání nových zásob. Tzn. že pokud je produkt na eshopu vidět ale je vyprodán tak jej opět dokladníme. Pokud je české výroby tak v řádů dní, pokud zahraníční tak v řádů týdnů či měsíců. Pokud je produkt úplně pryč tak jeho prodej byl úplně ukončen. V součtu to pak znamená, že pro vás máme připraveny tisíce a tisíce kusů skladem.
 
Široká nabídka. Mimo stále rozšiřující se nabídku českých i zahraničních vydavatelství také neustále pracujeme na doplňkovém zboží. Neustále zjišťujeme co kdo ke své práci použivá, čím si práci ulehčuje a to pak hledáme na trhu. Naším cílem je nabídnout vám možnost zakoupit vše na jednom místě. Abyste po zakoupení modelu nemuseli ještě shánět špejle, kartony, papíry, nůžky, lepidla po několika různých obchodem. Tím ušetříte nejen prostředky ale zejména váš čas.
 
 
 
Výrobce
NEWSLETTER
Chci být informován o slevách a novinkách