Vánoce v BETEXE
 
Expedujeme minimálně 4x týdně tak aby se všechny objednávky co nejdříve dostali na cestu. Všechny objednávky přijaté a uhrazené do středy 18.12. by bez problémů měli dorazit do Vánoc včas. Expedice, které proběhnou 19. a 20.12. se již jen těžko zaručí, že stihnou dorazit pod stromeček.
 
Objednávky pro Českou poštu doručené do 15. hodiny budou ještě týž den odeslány. V případě bankovních úhrad do 15. hodiny uhrazeny. 
Objednávky pro DPD budou odeslány týž den pouze s doručením do 11. hodiny dopoledne. V případě bankovních úhrad do 11. hodiny uhrazeny.
 
Pro zásilky na Slovensko jsou podmínky stejné jak pro Českou poštu. Garanci včasného doručení na Slovensko můžeme doporučit na 16.12. ale vzhledem k tomu, že jsou zásilky předávány ještě třetí straně doporučujeme objednat i dříve.
 
 
 
 
Expedujeme každý den. Vaše objednávky vyřizujeme každý pracovní den. Každý den několikrát kontrolujeme přijaté platby aby když platíte převodem zde objednávka zbytečně neležela ani o den déle. Objednávky doručené do 16 hodin odešleme ještě týž den. Pokud nám Vaše objednávka dorazí do 16 hodin (na dobírku, či PayPal platbu nebo uhradíte-li platební kartou) tak Vám ji ještě týž den odešleme. To znamená v praxi, že když objednáte zboží v 16:00 již druhý den dopoledne může být pošťák u vás na adrese! Pozor, týká se to pouze České pošty. Svozy DPD se konají mezi 11-12 hodinou. Zde s jistotou můžeme garantovat caš objednání pouze do 10 hodiny.
 
Zásilky doručujeme do druhého dne. Drtivá většina odchozích balíků bývá doručována již následující pracovní den. Většina zásilek se vejde do běžných bublinkových obálek a tak splňují parametry pro typ zásilky RR - Doporučené psaní. Tento typ zásilky sice nemá SMS nebo email avíza ale za to mají jednu velkou výhodu během Vánočního období. Jsou daleko méně využívány oproti populárním Balíkům do Ruky a Česká pošta tento typ zásilky, která má garanci dodání do 4 dnů, paradoxně vyřizuje rychleji než Balíky do Ruky, které garanci do druhého dne mají. Máme jednak vyzkoušeno z předchozích let a také potvrzeno od pracovníků pošty. U přepravní služby DPD je dodání do druhého dne běžné avšak v nastálém období kdo ví.
 
Bezpečné balení zásilek. Každá objednávka od nás získává stejnou péči. Ať si objednáte model za 10 Kč nebo modely za 1000 Kč. Každá objednávka bude zabalena tak aby dorazila v pořádku. U objednávek, které odesíláme bublinkovými obálkami tak do nich vkládáme strojní lepenky o silách 2,0 nebo 2,5 mm. Takto vystuženou obálku jen tak nikdo neohne. A do schránky Vám obálku doručovatel "nacpat" nesmí, jelikož služeb, které nemusejí být převzaty vámi osobně nevyužíváme vůbec. Pokud uvidíte, že je zásilka výrazněji poškozena tak ji odmítněte a zkontaktujte nás a budeme situaci řešit. S největši pravděpodobnosti Vám objednávku znovu a bezpečněji vyexpedujeme. O obecném stavu zásilek při doručení máme přehled díky zásilkám, které si zákazníci nepřevezmou a absolvují tak dvojnásobnou cestu zpět k nám do Brna.
 
 
Doprava na Slovensko od 3 EUR. Díky optimalizaci a trochu hledání vhodných partnerů se nám podařilo srazit ceny poštovného na Slovensko na minimum. Do půlkilové balíčku (což jsou 1-3 běžné modely) se s cenou vejdete do 3 EUR. S platbou dobírkou vás to vyjde na 4,5 EUR. Tyto částky se pomalu rovnají slovenské vnitrostatní dopravě. A co se týče délky dodání tak zde nám k běznému dodaní přibývá 1 den navíc. Takže dodaní je v rozmezí 2-4 dní. 
 
Skladové zásoby. V současné chvílí máme na našem brněnském skladě, který je vyhrazen pouze e-shopu, na 1200 různých aktivních položek. Pokud se některá položka vyprodá již nelze koupit. Produkt se opět povolí až po dodání nových zásob. Tzn. že pokud je produkt na eshopu vidět ale je vyprodán tak jej opět dokladníme. Pokud je české výroby tak v řádů dní, pokud zahraníční tak v řádů týdnů či měsíců. Pokud je produkt úplně pryč tak jeho prodej byl úplně ukončen. V součtu to pak znamená, že pro vás máme připraveny tisíce a tisíce kusů skladem.
 
Široká nabídka. Mimo stále rozšiřující se nabídku českých i zahraničních vydavatelství také neustále pracujeme na doplňkovém zboží. Neustále zjišťujeme co kdo ke své práci použivá, čím si práci ulehčuje a to pak hledáme na trhu. Naším cílem je nabídnout vám možnost zakoupit vše na jednom místě. Abyste po zakoupení modelu nemuseli ještě shánět špejle, kartony, papíry, nůžky, lepidla po několika různých obchodem. Tím ušetříte nejen prostředky ale zejména váš čas.
 
 
 
Výrobce
NEWSLETTER
Chci být informován o slevách a novinkách