domů > Vystřihovánky > Modely staveb > Sakrální

Poutní kostel na Homoli
  • Pohled na sestavený papírový model kostela, BETEXA.cz Pohled na sestavený papírový model kostela, BETEXA.cz Pohled na sestavený papírový model kostela, BETEXA.cz Pohled na sestavený papírový model kostela, BETEXA.cz
  • Pohled na sestavený papírový model kostela, BETEXA.cz Pohled na sestavený papírový model kostela, BETEXA.cz

Poutní kostel na Homoli

Výrobce
Kód
ER18
Měřítko
1:200
Obtížnost
3/5
Skladem: 2 ks

Papírový model vám bude doručen přepravní službou již vytištěný (či si jej osobně vyzvednete na naší pobočce). Modely jsou tištěny na kvalitní papír s vysokou gramáží a jsou tišteny na profesionální úrovni pomocí nejmodernějších ofsetových či laserových tiskáren.
119 CZK vč. DPH

119 CZK Množství:

PopisParametryAlternativy (171)Hodnocení (0)Komentáře (0)

Mezi papírové modely historických staveb patří i tento model poutního kostela Panny Marie Bolestné na Homoli. U vystřihovánky je použito měřítko 1:200. Papírový model je vyhotoven ve střední obtížnosti, značeno stupněm 3. Jednotlivé díly vystřihovánky jsou rozděleny na čtyři archy A4.

Papírový model poutního kostela Panny Marie Bolestné na Homoli, jehož základní kámen byl položen roku 1692 a dokončen a vysvěcen byl již roku 1696. V průčelí zdi obklopující hřbitov jsou umístěny dvě kaple z r. 1703 a kostnice z r. 1778. Středoevropským unikátem je kamenné schodiště čítající 153 schodů a 16 odpočívadel (schodiště je z technických důvodů na modelu zpracováno jen částečně).

Zpět
Výrobce
NEWSLETTER
Chci být informován o slevách a novinkách