domů > Vystřihovánky > Doprodej

Tatra 815 VT "Dakar"
  • Pohled na sestavený papírový model, BETEXA.cz Pohled na sestavený papírový model, BETEXA.cz Pohled na sestavený papírový model, BETEXA.cz

Tatra 815 VT "Dakar"

Výrobce
Kód
RW13
Měřítko
1:32
Obtížnost
5/5
Skladem: více než 10 ks

Papírový model vám bude doručen přepravní službou již vytištěný (či si jej osobně vyzvednete na naší pobočce). Modely jsou tištěny na kvalitní papír s vysokou gramáží a jsou tišteny na profesionální úrovni pomocí nejmodernějších ofsetových či laserových tiskáren.
195 CZK vč. DPH

195 CZK Množství:

PopisParametryAlternativy (7)Hodnocení (0)Komentáře (0)

Speciální úprava Tatry 815 VT pro rally Dakar v podobě vystřihovánky. Tento model se řadí mezi papírové modely aut v měřítku 1:32.

U vystřihovánky se můžete rozhodnout zda model vytvoříte s interiérem kabiny či bez něj. Papírový model lze rovněž sestavit se zatáčecími koly a se sklopnou kabinou.

Vozidlo bylo odvozeno od sériového vojenského tahače T815 VT 26 265 8x8.1R, krom jiné nástavby (francouzské výroby od M.A.M. STRAGER) se lišilo v pneumatikách, absencí dohušťování, nepřítomností redukcí v kolech (proto také maximální rychlost přesahovala 140 km/h), zdvojenými nádržemi a dalšími úpravami nutnými pro závod.

Zpět
Výrobce
NEWSLETTER
Chci být informován o slevách a novinkách